Areksan Otel ve Hijyen Ekipmanları Temizlik Gıda San ve Ltd. Şti.


Nitelikli Ürün, %100 Müşteri Memnuniyeti, Kurumsal Çözümler üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak "Güleryüzlü Hizmet, Sorun Değil Çözüm" Hedeflemiş bir Firmadır.

Firmamız 2011 yılında "Hijyen ve Islak Hacim Ekipmanları, Temizlik Ürünleri ve Sarf Malzemeleri" Satışı üretimi, İthalatı ve İhracatı alanlarında faaliyet yürütmek için kurulmuştur. 9 Yıllık süreçte çalıştığı firmalara kurumsal çözüm ortağı olmuş ve olmaya devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim sorun değil çözüm odaklı çalışmak, İhtayaca yönelik yeni ürünler üretetmek, Düşük maliyet ve kaliteli ürünleri Pazara sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Türkiye'nen sektöründe en çok tercih edilen markalarından biri olmak, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek üretim kalitesini yüksetmek. Üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmak…


BYRON KÖPÜK SABUN DİSPENSERİ

Pilli veya Elektrikli kullanıma uygun, 2 Yıl garanti, 2 Kademe ile köpük seviyesi ayarlanabilir. Üstten Dolum yapılabilir. ABS Sert Plastik Gövde İsrafı önlemek için Kapak içi manyetik kızılötesi algılayıcı sensör bulunmaktadır.

2 YIL GARANTİ

Areksan
Otel ve Hijyen Ekipmanları San. Tic. Ltd. Şti.

Telefon

+ 90 (312) 466 00 83
Faks : +90 312 466 00 84

GSM : +90 532 067 10 83
Copyright © 2017 | byron.com.tr. Tüm Hakları Saklıdır İzinsiz Kopyalanamaz